Založit webové stránky nebo eShop

WCT-Wrestling club Třebíč - řeckořímský zápas‚volný styl‚MMA‚



 

Seznam reprezentantů pro rok 2013

řecko-římský styl

senioři

 

 

Realizační tým:

 

Trenér:                       Mgr. Marek Švec

Asistenti:                    dr. Ervín Varga

                                   German Khutornoy

                                   Jaroslav Zeman

                                   Zdeněk Švec

 

 

Závodníci:

 

Širší nominace:

 

 

60 kg                          Michal Novák             Jiskra Havlíčkův Brod

66 kg                           Ondřej Ulip               Jiskra Havlíčkův Brod

                                   Filip Dubský               Sokol Plzeň I

74 kg                          Tomáš Sobecký          PSK Olymp Praha

                                   Petr Novák                 Jiskra Havlíčkův Brod

                                   Pavel Powada                        TŽ Třinec

84 kg                          Artur Omarov            Czech WRESTLING Chomutov

                                   Vojtěch Kukla                        Czech WRESTLING Chomutov

96 kg                          David Vála                 PSK Olymp Praha

 

                                  

 

 

 

V Praze dne 16.ledna 2013

 

 

 

 

                                                                                                   Belo  S v i t e k 

                                                                                              předseda svazu zápasu

 

 

 

 

                                                                                   

 

 

 

 

Seznam reprezentantů pro rok 2013

řecko-římský styl

junioři

 

 

Realizační tým:

 

Trenér:                        Zdeněk Švec

Asistenti:                      Mgr. Ladislav Šnelly

                                      Mgr. Marek Švec

              Jiří Žák

                                     Libor Lipowski

 

 

Závodníci:

 

Širší nominace

 

 

50 kg                          Michal Hauser                        Jiskra Havlíčkův Brod

55 kg                          Petr Zachariáš                       Jiskra Havlíčkův Brod

                                   Libor Milichovský                  Jiskra Havlíčkův Brod

60 kg                          Jakub Korista                        TŽ Třinec

66 kg                          Matouš Morbitzer                  Lokomotiva Krnov

74 kg                          Oldřich Varga                        Jiskra Havlíčkův Brod

                                   Štěpán Antoš                          Sokol Hodonín           

84 kg                          Dominik Dobeš                      Sokol Hodonín

                                   Dominik Šašek                       PSK Olymp Praha

96 kg                          Martin Gajdík                                    Sokol Hodonín                                   

 

 

 

 

V Praze dne 16.ledna 2013

 

 

 

 

                                                                                                   Belo  S v i t e k 

                                                                                              předseda svazu zápasu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznam reprezentantů pro rok 2013

řecko-římský styl

kadeti

 

 

Realizační tým:

 

Trenér:                       Mgr. Ladislav Šnelly

Asistenti:                    Jiří Žák

                                   Libor Lipowski

                                   Zdeněk Švec

 

 

Závodníci:

 

Širší nominace:

 

 

42 kg                          František Pártl                      Jiskra Havlíčkův Brod

46 kg                          Jakub Meleganič                    CZECH WRESTLING Chomutov

50 kg                          Jiří Šťastník                            Sokol Hnidousy

54 kg                          David Průša                           PSK Olymp Praha

                                   Tomáš Fabián                                    Lokomotiva Krnov

                                   Tomáš Laurenc                      Sokol Hnidousy

58 kg                          Ondřej Hilgert                        Lokomotiva Krnov

                                   David Tomiczek                     TŽ Třinec

                                   Jakub Bielesz                          CZECH WRESTLING Chomutov

63 kg                          Jan Hrdý                                Sokol Čechovice

                                   Richard Janíček                     PSK Olymp Praha

                                   Tomáš Rais                             Sokol Čechovice        

                                   Martin Holec                          Nelson Chrastava

69 kg                          Vadym Franek                       TŽ Třinec

                                   Petr Hrdý                               Sokol Čechovice

                                   Marek Wáclavek                    TŽ Třinec

76 kg                          Stanislav Berkovec                 Lokomotiva Krnov

                                   Ondřej Dadák                        Lokomotiva Krnov

                                    Štěpán Toman                                    CZECH WRESTLING Chomutov

85 kg                          Tomáš Kaut                           Sokol Čechovice

                                   Michal Bukva                         Sokol Čechovice

                                   Dalibor Sikora                       TŽ Třinec

                                   Roman Chalupa                     Lokomotiva Krnov

100 kg                        Zdeněk Klement                     Glaverbel Teplice

                                   František Nesvadbík              Sokol Čechovice

 

 

V Praze dne 16.ledna 2013

 

                                                                                                  Belo  S v i t e k  

                                                                                              předseda svazu zápasu

Seznam reprezentantů pro rok 2013

volný styl

ženy, senioři

 

Realizační tým:          

 

Trenér:                        Milan Hemza

Asistenti:                    Mgr. Pavel Kučera

                                                          

                                                                      

Závodníci:

 

Širší nominace:

 

 

Ženy:                           55 kg   Lenka Martináková               TAK Hellas Brno                                                       63 kg   Nikola Roulichová                 Sokol Hnidousy

                                               Petra Skalická                                   TAK Hellas Brno

                                  

Senioři:                       66 kg  Marek Barva                          Sokol Vítkovice

                                   74 kg   Gurgen Baghdasaryan           TAK Hellas Brno       

                                   84 kg   Michal Prukner                      TAK Hellas Brno

                                               Tomáš Zezulák                       Sokol Vítkovice

                                   96 kg   Vratislav Chotaš                    Sokol Vítkovice

                                  120 kg   David Švéda                           TAK Hellas Brno       

 

 

 

 

 

V Praze dne  16.ledna 2013

 

 

 

                                                                                                    Belo  S v i t e k

                                                                                              předseda svazu zápasu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznam reprezentantů pro rok 2013

volný styl

junioři, kadeti

 

 

Realizační tým:

 

Trenér:                       Mgr. Jindřich Vejsada

Asistenti:                             Ondřej Vejsada DiS.

                                   Mgr. Milan Žáček

                                            Tomáš Adam

 

 

Závodníci:

 

Širší nominace:

 

 

Junioři:                       60 kg  Daniel Jandek                                    TAK Hellas Brno

 66 kg Jan Babinec                            KZ Bohemians

           Jan Matějka                           Zápas Stříbro            

74 kg  Tomáš Kott                             KZ Bohemians

           Lukáš Adam                           Zápas Stříbro

84 kg  Daniel Janda                          Zápas Stříbro

          Michal Smieško                       Sokol Vítkovice

          Aleš Palička                             Sokol Vyšehrad             

                                    

Kadeti:                       54 kg  Martin Pragač                        TAK Hellas Brno

           Daniel Mrázek                        TAK Hellas Brno

                                              David Čáslavský                     Sokol Vyšehrad

                                   76 kg  Jiří Zábrš                                TAK Hellas Brno

                                   85 kg  Filip Vejsada                          KZ Bohemians

 

 

 

V Praze dne 16.ledna 2013

 

                                                                                              Belo  S v i t e k

                                                                                         předseda svazu zápasu

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznam reprezentantů pro rok 2013

volný styl

juniorky, kadetky

 

Realizační tým:

 

Trenér:                       Mgr. Pavel Kučera

Asistenti:                    Mgr. Milan Žáček

                                   Wiliam May

 

Závodnice:

           

Juniorky:                    63 kg   Adéla Hanzlíčková                 TAK Hellas Brno

 

Kadetky:                     60 kg   Nikola Debrecíni                    TAK Hellas Brno

Kadetky:                     56 kg   Veronika Urválková              TAK Hellas Brno

 

 

 

 

V Praze dne 16.ledna 2013                                                                         

 

 

 

 

                                                                                              Belo  S v i t e k

                                                                                         předseda svazu zápasu


TOPlist